Kurumsal

Kurumsal

01

Şirket Hakkında

       Be-Ma İnşaat Türkiye’nin en iyi inşaat firmalarından biri olarak gösterilmektedir. Be-Ma İnşaat, uzun yıllar özel sektörde kazandıkları tecrübelerini birleştirip şahıs ve kurumlara daha profesyonel hizmetler sunabilmek için, iki inşaat mühendisi tarafından 1987 yılında kurulmuştur.Bugün, 21 Milyon TL’yi aşan sermayesiyle, teknolojiyi takip eden, yenilikçi ve kendini sürekli geliştiren bir organizasyona sahip olan Be-Ma inşaat, özverili ve deneyimli kadrosu ile fabrikalardan sanayi sitelerine, alışveriş merkezlerinden villa inşaatlarına, altyapı ve çevre düzenlemelerine kadar inşaat sektörünün her alanında faaliyetlerini başarı ile sürdürmektedir.

Öyle bir yerdeyiz ki…

Kağıthane’nin en özel yerinde, İstanbul’un can damarı TEM’in yanıbaşında, Doğa ve Orman hemen yanında, burada her sabah Orman’nın benzersiz manzarasıyla güne mutlulukla başlayacaksınız. Hayalinizdeki ev ister 2+1, ister 3+1 olsun, tüm daireler lider markaların malzemeleri kullanılarak yaşam standartlarınızı yükseltecek şekilde seçildi.
3 blokta 76 daireden oluşan Vadi Panorama Evleri, Geniş peyzaj alanları, Sağlığınız için spor salonu , Kapalı Otoparkı, Çocuklar için oyun parkurlarıyla ve Muhteşem Orman Manzarasıyla Karşınızda…

1

02

Deneyimimiz

İnşaat sektöründe bulunduğumuz 40 sene içerisinde yapmış olduğumuz yüzlerce proje ile müşterilerimize yüksek hayat standardı sunmaktayız , türkiyede yapmış olduğu projelerle adından sıkça söz ettiren Pars Yapı ile başlattığımız çözüm ortaklığının son projesi ile karşınızdayız.. Rahatınız ve Konforunuzun Yanı sıra , Şehir karmaşasından uzakta , huzurlu bir gelecek sizi bekliyor.

%

Çevreci

%

Güvenli

%

Lüks

✖

    Talep Formu

    İlgilendiğiniz Daire Tipi

    Talep Formu